۵ گام برای ارتقا سیستم صوتی ماشین

خرید سیستم صوتی ماشین متناسب با بودجه

شما می توانید سیستم صوتی مورد نیاز خود را متناسب با مقدار بودجه ای که دارید انتخاب کنید

ضبط ماشین قدیمی خود را عوض کنید

خرید سیستم صوتی ماشین

قصد خرید سیستم صوتی ماشین را دارید ؟ ولی گاهی لازم نیست که همه سیستم صوتی ماشین را عوض کنید .عوض کردن پخش قدیمی خودرو باعث می شود که کیفیت صدا بهتر باشد و سیستم بهتر کار کند.پخش بهتر صدا از بلندگو ماشین بستگی به گیرنده ای دارد که نصب کرده اید.بسته به نوع ضبط ماشین شما می توانید امکانات مختلفی داشته باشید .از رادیو ماهواره ای استفاده کنید .قابلیت های دیگر مانند siri یاپاندورا نیز موجود است. همچین می توانید ضبط خودرو خود را به آیفون وصل کنید و لیست پخش گوشی را پخش کنید.تماس های خود را روی ضبط مشاهده کنید و با هنسفری پاسخ دهید.

بلندگو خودرو جدید بخرید

برای داشتن صدای بهتر در خودرو شاید بهتر باشد که بلندگوهای قدیمی خودرو خود را عوض کنید.از جای که می نشینید شروع کنید وبلندگوهای درهای جلو را عوض کنید سپس با بودجه بیشتر درهای پشتی هم می توان تعویض کرد.

خرید سیستم صوتی ماشین جدید

 

اگر در حال انتخاب یک مجموعه اسپیکر هستید مطمئن باشید اسپیکرهای که انتخاب می کنید برای درب های عقب هم مناسب باشد.

قدرت سیستم صوتی را بیشتر کنید

هنگامی که بلندگو خودرو را تعویض کردید نوبت ان است که به سیستم آمپلی فایر اضافه کنید و قدرت آن را بیشتر کنید.قدرتی که آمپ فراهم می کند باعث می شود بلندگوها پتانسیل واقعی خود را نشان دهند و موسیقی با وضوح بیشتری پخش شود.شما برای تقویت بلندگوهای جلو وعقب نیاز به آمپلی فایر چهار کانال دارید.

ساب ووفر ماشین

باس بیشتری به سیستم صوتی خود اضافه کنید

بسیاری از علاقمندان به سیستم صوتی اضافه کردن ساب ووفر به سیستم خود را ضروری می دانند.زیرا یک ساب ماشین خوب عمق خوبی به موسیقی شما اضافه می کند.راهنمایی تطبیق آمپلی فایر و ساب ووفر را می توانید مطالعه کنید و ببینید چه سابی را با چه آمپی ست کنید برای سیستم شما بهتر است.

آمپ اختصاصی را به ساب ووفر اضافه کنید

اضافه کردن یک امپ مونو اختصاصی به ساب و یا ساب ها باعث می شود ساب بیشتری  داشته باشید.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *